Sydney i siedmiu nieudaczników

Sydney White

Sydney i siedmiu nieudaczników

Sydney i siedmiu nieudaczników ( Sidney White) - komedia młodzieżowa, 2007r, reż. Joe Nussbaum

Śmieszna komedia dla całej rodziny opowiadająca przygodę zabawnej dziewczyny, która wychowana wśród samych mężczyzn trafia do bractwa blond piękności. Czy odnajdzie się w nowym świecie?

Sydney i 7 nieudaczników ( Sydney White) - komedia dla młodzieży z 2007 roku, reżysera Joa Nussbauma. Film opowiada o dziewczynie, która całe życia dorastała u boku mężczyzn, ponieważ zmarła jej mama. W końcu wybiera się na upragnione studia, gdzie ma zapewnione miejsce w bractwie Kappa, jako dziedziczka. Dziewczyna zostaje jednak wyrzucona i nie ma się gdzie podziać. Przygarniają ją do siebie chłopacy, którzy są życiowymi nieudacznikami.

Reżyseria: Joe Nussbaum

Scenariusz: Chad Gomez Creasey

Gatunek/rok produkcji: komedia dla młodzieży/2007 rok

Głowni Bohaterowie:


Amanda Bynes – Sydney White

Matt Long – Tyler Prince

Sara Paxton – Rachel Witchburn

Crystal Hunt – Dinky

Jack Carpenter – Lenny

Jeremy Howard – Terrance

Arnie Pantoja – George

Samm Levine – Spanky

Danny Strong – Gurkin

Adam Hendershott – Jeremy

Donte Bonner – Embele

John Schneider – Paul White

Recenzja:

Film ten jest nowoczesną wersją Królewny Śnieżki. Co prawda nie ma w niej złej macochy i zatrutego jabłka, ale w zamian jest zła prezesowa bractwa Kappa z zatrutym charakterem. Nie podoba jej się to, że Sydney White, jako dziedziczka należy do bractwa, mimo, iż do niego nie pasuje. Dziewczyna nie jest typem blond modnisi i nie straszne jej jest nawet mycie łazienki chłopców. Przyzwyczajona do ciężkiej pracy, szybko zostaje wyrzucona z bractwa. Nie mając się gdzie podziać, pod swój dach przygarniają ją chłopacy – wyrzutki uczelni, nienależący do żadnego bractwa. Są oni totalnymi łamagami, ale z ogromnymi sercami. Film w zabawny i fajny sposób przekonuje nas, że piękno jest w środku człowieka i zawsze trzeba być sobą. Należy także pisać swoją własną historię i iść do przodu mimo napotkanych problemów. Obejrzany całą rodziną na pewno umilą ok 100 minut wolnego czasu.

Ciekawostki:

Film nakręcano od 14.02 – 04.04 2007 roku w Winter Park i Orlando na Florydzie. Na końcu filmu Amanda Bynes ubrana jest we własną kolekcję ciuchów „ Steve & Barry”. Większa część drużyny futbolu to w rzeczywistości drużyna uniwersytecka Central Florida Marching Knights.
 

link Więcej favorite_border Do obejrzenia
6.6
- Filmweb

Podziel się swoją opinią

TERAZ OGLĄDANE