Naznaczony

Insidious

Naznaczony

"Naznaczony" emocje oraz intrygi jakie się w nim kryją. Film z gatunku horror, przedstawia losy młodego małżeństwa oraz ich dzieci.

 

Film "Naznaczony" swoją premierę na świecie miał 14 września 2010 natomiast Polską premierę miał 22 lipca 2011 roku. Wyreżyserował go James Wan natomiast scenariusz do filmu stworzył Leigh Whannell. Dystrybucją filmu zajęła się firma Vision Film Distribution. Jest to film z gatunku horror. Czas trwania filmu to 103 minuty.

 Film przez cały czas trwania trzyma w napięciu. Każdy fan filmów tego gatunku na pewno będzie zachwycony. Film w umie posiada cztery części, ostatnia z nich miała swoją premierę w bieżącym roku. Każda część filmu jest ze sobą w jakiś sposób powiązana, ale to pierwsza wprowadza nas w historię rodziny.

Jest pełen intryg i emocji. "Naznaczony" to film opowiadający historię młodego małżeństwa, które wraz z trójką swoich dzieci w końcu kupuje dom swoich marzeń. Sielanka rodzinna nie trwa jednak zbyt długo, ponieważ ich syn Dalton spada z drabiny i zapada w śpiączkę. Rodzice za wszelką cenę, chcą uratować swoje dziecko za pomocą różnych metod. Przed wypadkiem Daltona w domu rodziny dzieją się różne, niewytłumaczalne i przerażające rzeczy, które ciężko wytłumaczyć.

Rodzina za wszelką cenę stara się rozwikłać zagadkę zjawisk, które mają miejsce w ich domu. Jednak w pewnym momencie sami zaczynają się zastanawiać czy to ich stary, a zarazem piękny dom tak naprawdę powoduje ten wszystkie zjawiska.

 Z pomocą rodzinie przychodzi w końcu Elise Rainier, w której rolę świetnie wcieliła się Lin Shaye. Elise próbuje rozwikłać zagadkę domu i walczyć z siłami nadprzyrodzonymi, które opanowują dom, ale czy na pewno dom? Jak potoczą się losy bohaterów? Co się wydarzy? Przekonajcie się sami !

Zachęcam do obejrzenia filmu i poznania całej historii młodego małżeństwa, ich dzieci oraz domu. Film jest naprawdę wart obejrzenia i na pewno żaden z widzów nie pożałuje, swojego czasu. "Naznaczony" do samego końca utrzymuje napięcie i podczas całego filmu towarzyszą ogromne emocje. Szczerze polecam film wszystkim kino maniakom. Czas poświęcony na obejrzenie tego filmu na pewno nie będzie czasem straconym.
 

link Więcej favorite_border Do obejrzenia
6.7
- Filmweb

Podziel się swoją opinią

TERAZ OGLĄDANE

  1. Naznaczony
  2. Naznaczony

   2010 · Kanada, USA · Horror · Lektor

  3. star 6.7

  4. 1h 43m
  1. Ciche miejsce
  2. Ciche miejsce

   2018 · USA · Horror · Napisy

  3. star 7.2

  4. 1h 35m
  1. Zakonnica
  2. Zakonnica

   2018 · USA · Horror · Oryginalny

  3. star 0.0

  4. 00 min.
  1. Tylko kochankowie przeżyją
  2. Tylko kochankowie przeżyją

   2013 · Francja, Grecja, Niemcy, USA, Wielka Brytania, Cypr · Horror · Lektor

  3. star 7.2

  4. 2h 02m