Arrow

Arrow

Arrow

Arrow historia playboya z zamożnego domu, który po morskiej katastrofie przeżywa pięcioletnie piekło na wyspie. Do rodzinnego domu wraca odmieniony i zaczyna zwalczać zło w mieście.

 

Arrow – serial wciągający od pierwszego odcinka. Serial ma 6 sezonów a w każdym sezonie są 23 odcinki, a każdy z nich trwa 43 minuty. Głównym Bohaterem serialu jest Oliver Queen w którego rolę wciela się Stephen Amell. Serial jest ekranizacja komiksu Green Arrow DC Comics .

Opowiada historię Playboya z zamożnego domu, który po zatonięciu jachtu, którym wypłynął wraz z ojcem. Oliver spędza pięć lat na wyspie. Podczas pobytu na wyspie przechodzi piekło. Po powrocie z wyspy ubiera kaptur i staje się super bohaterem ratując miasto przed złoczyńcami. Jego bronią jest łuk i strzały.

Arrow ma dwóch partnerów czyli współpracowników którzy znają sekret Olivera Queena są nimi : John Diggle i Felicity Smoak w których rolę wcielają się David Ramsey i Emily Bett Richards. Oliver Queen ma siostrę Thei oraz matkę Moyrę. W serialu ma również przyjaciół Tommiego oraz Laurel z którą kiedyś tworzyli szczęśliwy związek. Serial jest pełen napięcia każdy z odcinków opowiada o innym złoczyńcy, który zagraża miastu czy też o kolejnej historii z pobytu na wyspie Olivera Queena.

Serial polską premierę miał 15 października 2013 roku. Niestety serial nie doczekał się polskiej premiery 5 i 6 sezonu co z pewnością jest wielką przykrością dla fanów. Twórcy serialu. Produkcja zajęła się „The CW” reżyserią David Nutter, Guy Norman Bee, John Behring.

Twórcami scenariusza są Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg. Sam w sobie serial jest świetny i naprawdę godny polecenia. Zawiera dużo wątków jak i emocji począwszy od miłości poprzez przyjaźń, złość, nienawiść.

Zachęcam do śledzenia losów bohaterów od pierwszego odcinka 1 sezonu. Jak się potoczą losy Olivera Queena (Strzaly) jego najbliższych i przyjaciół? Przekonajcie się sami, ponieważ pewne wydarzenia rozdziela ich wyjdą na jaw również tajemnice z przeszłości rodziny Olivera Queena jak ona sam się po tym wszystkim pozbiera? Ucieknie? Zostanie?

A może przestanie zabijać i się ujawni? Oglądajcie serial Arrow a na pewno poznacie od podszewki tę historię.
 

link Więcej favorite_border Do obejrzenia
7.4
- Filmweb

Podziel się swoją opinią

TERAZ OGLĄDANE

  1. Arrow
  2. Arrow

   2012 · USA · Dramat · Lektor

  3. star 7.4

  4. 43 min.
  1. Skazani na Shawshank
  2. Skazani na Shawshank

   1994 · USA · Dramat · Lektor

  3. star 8.8

  4. 2h 22m
  1. Zielona mila
  2. Zielona mila

   1999 · USA · Dramat · Lektor

  3. star 8.6

  4. 3h 08m
  1. Nietykalni
  2. Nietykalni

   2011 · Francja · Dramat · Lektor

  3. star 8.7

  4. 1h 52m
  1. Festen
  2. Festen

   1998 · Dania, Szwecja · Dramat · Lektor

  3. star 7.8

  4. 1h 45m